Menu
Koszyk

Grille ceramiczne Kamado Club PRO 2

Brak produktów w tej kategorii.

Kamado Club PRO II to przełomowa nowość na Europejskim rynku grilli kamado! Najnowsza generacja grilla z opatentowanym systemem „soft close”, na który składają się zawiasy utrzymujące ponad 90% wagi pokrywy oraz wytrzymała blokada, która otwiera grill jednym kliknięciem. Dzięki systemowi powolnego lądowania, wieko już nigdy nie opadnie i uderzy w ciało z pełną siłą, opadnie powoli i zamknie się cicho za jednym dotknięciem. Uchwyt i boczne półki zostały zmodernizowane do trwałego, bezobsługowego, wysokiej jakości, żaroodpornego tworzywa HDPE, które nawet po kilku latach intensywnego użytkowania bez żadnego wysiłku nadal wygląda jak nowe.

Kamado Club PRO II to nowy design grilla, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednego smakosza. Idealny system powolnego opuszczania pokrywy, powiększona górna pokrywa zwiększyła objętość gotowania, dzięki czemu jeszcze wygodniej jest gotować duże kawałki mięsa, nawet kilka kurczaków na raz lub, gdy wpada grupa najlepszych przyjaciół, dużo mięsa / ryb / warzywa z dodatkowym podwyższeniem grilla. Wyjątkowo mocna, ekologiczna, żaroodporna i odporna na tłuszcz uszczelka z włókna szklanego zwiększy przyjemność pieczenia. Nowy termometr do grilla klasy premium doda precyzji w przygotowywaniu doskonałych potraw. Zaktualizowano 5-sekcyjne półki boczne HDPE i przedni uchwyt!


Kamado Club PRO II to ekskluzywny grill gliniany z oryginalnym wyglądem zewnętrznym DiamondCut, innym kolorem i, co najważniejsze, bezpłatnymi akcesoriami. Kupując Kamado Club PRO II, natychmiast otrzymujesz kompletny cud grillowania, królową podwórka, który poszerzy Twoje możliwości kulinarne bez większego wysiłku. Twój sprzęt kuchenny będzie płakał, będzie za Tobą tęsknił, zaczniesz przechowywać podręczniki gotowania w piekarniku, a mikrofalówka pozostanie tylko złym wspomnieniem z przeszłości. Kamado Club PRO II to nie tylko luksusowy grill, który wymaga wydawania fortuny, jak młoda dziewczyna, która po prostu nie ma dość nowych butów. Kupując grill Kamado Club PRO II, za ponad 200 euro otrzymujesz darmowe dodatki: dwupoziomowy system gotowania z dwuosiowym deflektorem ciepła, osłoną przeciwdeszczową, uchwytem na garnek, szczypcami do podnoszenia gorącego rusztu i pogrzebaczem do usuwania popiołu !