Menu
Koszyk

Części do grilla

Marka: KAMADOCLUB Model: 264
Wysokiej jakości ruszt ze stali nierdzewnej KamadoClub zapewni Ci więcej swobody i przestrzeni do pieczenia! Użyj grilla do wędzenia dużych ilości produktów spożywczych: żeberek, produktów wieprzowych, produktów rybnych. Pieczone warzywa, sery, owoce na dodatkowym grillu. Wygodny dodatkowy grill zap..
75.00zł
Netto:60.98zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 225
KamadoClub Junior legs. It is a construction to elevate your Junior grill to a convenient working height. The construction of legs is comfortable and very transportable, as well as compact. You can loosen several screws and collect all of the construction. Also, 4 quality wheels will ensure a conven..
350.00zł
Netto:284.55zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 103
Wysokiej jakości dwustrefowy system grillowania KamadoClub PRO/PRO 2. Wielofunkcyjny system grillowania pozwoli Ci gotować w różnych temperaturach, na różnych wysokościach w tym samym czasie! Ten system gotowania zastąpi zwykłe ruszty do gotowania. Dzięki rusztom półksiężycowym będziesz mógł stworzy..
460.00zł
Netto:373.98zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 109
Wysokiej jakości pokrowiec na grill KamadoClub Junior. Zadaniem pokrowca jest ochrona grilla przed negatywnym wpływem środowiska oraz zapewnienie czystości. Wysokiej jakości materiał plandekowy zapewnia trwałość.Specyfikacja produktu: Plandeka wysokiej jakościZapewnia czystą powierzchnię grillaTrwał..
145.00zł
Netto:117.89zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 51
Wysokiej jakości półkolisty deflektor ciepła KamadoClub pozwoli Ci poeksperymentować z jedzeniem. Zadaniem ceramicznego deflektora ciepła jest ochrona żywności przed bezpośrednim działaniem ciepła. Umieść półkolisty deflektor ciepła KamadoClub w dwustrefowym systemie gotowania i eksperymentuj! ..
70.00zł
Netto:56.91zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 192
KamadoClub dba o swoich klientów i ich grille, chcemy oferować tylko produkty najwyższej jakości. Jednym z nich jest uszczelka z włókna szklanego do modelu KamadoClub Junior. Jest to półprodukt o niezwykle wysokich standardach jakości. Odporna na wysoką temperaturę, niepalna i odporna na temperatury..
80.00zł
Netto:65.04zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 164
KamadoClub dba o swoich klientów i ich grille ceramiczne, chcemy oferować tylko produkty najwyższej jakości. Jednym z nich jest uszczelka z włókna szklanego do modeli KamadoClub PRO i PRO 2. Jest to półprodukt o niezwykle wysokich standardach jakości. Odporna na wysoką temperaturę, niepalna i odporn..
115.00zł
Netto:93.50zł
Wyświetlono 1 to 7 of 7 (1 stron)