Menu
Koszyk

Akcesoria do KamadoClub PRO i PRO 2

Marka: KAMADOCLUB Model: 264
Wysokiej jakości ruszt ze stali nierdzewnej KamadoClub zapewni Ci więcej swobody i przestrzeni do pieczenia! Użyj grilla do wędzenia dużych ilości produktów spożywczych: żeberek, produktów wieprzowych, produktów rybnych. Pieczone warzywa, sery, owoce na dodatkowym grillu. Wygodny dodatkowy grill zap..
75.00zł
Netto:60.98zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 218
Uchwyt na żeberka KamadoClub Pro ze stali nierdzewnej. Stojak na żeberka pozwala na jednorazową produkcję do 6 żeberek. Możesz smażyć lub wędzić nie tylko żeberka, ale także inne produkty, takie jak; makrela lub inna ryba. Ponadto, obracając stojak na żeberka, można włożyć całego kurczaka lub większ..
69.00zł
Netto:56.10zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 87
Wysokiej jakości dostawka do rusztu podstawowego ze stali nierdzewnej do PRO/PRO 2 zapewni Ci więcej swobody i przestrzeni do pieczenia! Wykorzystaj dodatkową platformę do wędzenia dużych ilości jedzenia: żeberek, produktów wieprzowych, produktów rybnych. Piecz warzywa, owoce, piecz sery na dodatkow..
139.00zł
Netto:113.01zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 27
Profesjonalni kucharze wiedzą, że tradycyjne pieczenie i wędzenie to nie jedyne sposoby przyrządzania potraw na żarze. Z grillem KamadoClub możesz przygotować wszystko: chrupiącego kurczaka, pieczonego i wędzonego indyka, pieczone warzywa i wiele innych potraw. A wszystko to dzięki specjalnym akceso..
169.00zł
Netto:137.40zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 139
Wysokiej jakości kosz na węgiel drzewny KamadoClub PRO / PRO 2 da Ci więcej swobody w gotowaniu! Specjalny kosz na popiół spełnia różne funkcje: zmniejsza zużycie węgla drzewnego, zapewnia wygodniejsze czyszczenie grilla, chroni palenisko ceramiczne przed bezpośrednim kontaktem z gorącym węglem oraz..
295.00zł
Netto:239.84zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 51
Wysokiej jakości półkolisty deflektor ciepła KamadoClub pozwoli Ci poeksperymentować z jedzeniem. Zadaniem ceramicznego deflektora ciepła jest ochrona żywności przed bezpośrednim działaniem ciepła. Umieść półkolisty deflektor ciepła KamadoClub w dwustrefowym systemie gotowania i eksperymentuj! ..
70.00zł
Netto:56.91zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 50
Żeliwny ruszt o wysokiej jakości, żeliwny wysokiej jakości, kompatybilny z grillami Kamado Club Pro/Pro2..
259.00zł
Netto:210.57zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 138
Dwustronny płaski / falisty żeliwny grill, Wysokiej jakości żeliwo, Kompatybilny z grillami Kamado Club Pro..
289.00zł
Netto:234.96zł
Marka: KAMADOCLUB Model: 129
Wysokiej jakości żeliwna wędzarnia KamadoClub nada potrawom wyjątkowy smak! Napełnij pudełko nasączonym granulatem lub zrębkami (dostępne w naszym sklepie) i połóż je na rozgrzanym węglu drzewnym w grillu KamadoClub. Na ruszcie grillowym połóż preferowane produkty (np. mięso, sól, ryby, sery i wiele..
110.00zł
Netto:89.43zł
Wyświetlono 1 to 9 of 9 (1 stron)