Menu
Koszyk

Akcesoria do grilla i wędzarni

Brak produktów w tej kategorii.

KAMADO CLUB to nie tylko zwykły grill na podwórku, to jak nowy przyjaciel, a może nawet członek rodziny, który Cię karmi i dba o to, abyś nigdy nie był zbyt kulinarny. A zespół KAMADO CLUB zadba o to, abyś nie zabrakło wysokiej jakości i niedrogich akcesoriów do palenia.Tak, to palenie, nie palenie. Dlaczego? I rozmawiasz z każdym mistrzem grillowania, a on z pewnością przekona Cię, że ludzie palą rzeczy, które zwykle są szkodliwe dla zdrowia, a na grillach KAMADO wędzimy mięso, ryby, sól, pieprz i wszystko, o czym możesz pomyśleć.


Bezpłatna wskazówka - zawsze używaj tylko najwyższej jakości, dużego węgla drzewnego do grilla, zagwarantują one precyzyjną kontrolę temperatury, niską wydajność i łatwy montaż. Tylko najlepszy węgiel drzewny gwarantuje największą przyjemność pieczenia. Węgiel KAMADO CLUB gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich i Twoich oczekiwań związanych z grillowaniem.


KAMADO CLUB oferuje ekskluzywny, szczególnie wysokiej jakości węgiel drzewny z rdzenia  brzozy. Duże frakcje, duże węgle palą się długo, palą się powoli, dzięki czemu są ekonomiczne. Z węglem KAMADO CLUB grill będzie łatwy do kontrolowania, zapewniona będzie precyzyjna kontrola temperatury, niska wydajność i płynna konfiguracja. Tylko najlepiej rzeźbiony węgiel brzozowy gwarantuje największą przyjemność z pieczenia.